Бизнес Каталог Украина
Глобальная позиция
Вашего бизнеса
Бизнес каталог
Открыта Бесплатная Регистрация
Товары
Услуги
Отдых, Питание
Медицина
 

Аркан-Декор

arkantrans.com.ua
Про фірму
Контакти

Про фірму

Підприємство "Аркан-Транс" є одним із лідерів серед виробників тканинних ролет в Україні, та пропонує найкращу цінову пропозицію серед всіх виробників даної продукції! Ми розпочали та здійснюємо свою виробничу діяльність у місті Львові з 2005р. За цей період часу ми досягли високих результатів у виробництві та продажі тканинних ролет! Завдяки дилерській мережі, наша продукція відома в кожному регіоні України.

Дякуючи новітній технології і широкій кольоровій гаммі, наші тканинні ролетки ідеально підходять для квартир, офісів в довільному стилі. Колекція тканин обіймає матерію з різною пропускною здатністю світла, а також з різними візерунками що налічує понад 250 видів від відомих європейських виробників.

Тканини з яких виготовляються наші ролети мають унікальну антистатичну властивість (не притягує пил), а також жодна з тканин не вигорає на сонячному світлі!

На даний час нашими партнерами є найбільші гіпермаркети які знаходяться по всій території України, а також виробники та продавці металопластикових вікон, салони гардин та студії декору!

Завдяки злагодженій роботі нашої команди Ми гарантуємо швидке виконання та високу якість нашої продукції!

Контакти

Україна, м.Львів,
вул. Пекарська, 40
тел. +38 (032) 244 58 38, 244 58 39
e-mail: arkan@lviv.farlep.net
 

Фамилия, Имя
E-Mail
Текст сообщения
Код проверки
 
Бесплатная регистрация в GBC
Создание сайта: Заявка
Категории по данной тематике:
Клик по ссылкам откроет страницу с похожими предложениями по тематике: